Koszyk

W dużym stopniu na cenę rynny ma wpływ jej średnica, cena materiału z którego została wyprodukowana i aktualna wartość notowania surowca na giełdzie (LME)

Blacha ocynkowana jest wyrobem hutniczym. Powstaje w wyniku pokrycia stali warstwą cynku. Dzięki temu stal ma bardzo duże właściwości antykorozyjne. Blacha ocynkowana ma szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle. Wykorzystuje się ją jako pokrycia dachowe, do wytwarzania rynien, a także rur. Jej trwałość szacuje się na około od 30 do 50 lat.

Produkcja blach stalowych ocynkowanych odbywa się poprzez kilkuetapowe zanurzenie materiałów w ciekłym cynku, który ma znaczny wpływ na jej cenę.

 

Aktualne notowania metali

Ze względu na dynamiczne wahania cen ocynku, tytan-cynku i miedzi, nasz cennik jest aktualizowany na bieżąco, aby nasz klient zawsze otrzymywał najkorzystniejsze cenny produktów na rynku.

 

[banner id=”” text_icon=”icon-phone-squared” text_alignment=”left” border=”true” gradient=”true” button_text=”Napisz wiadomość” button_link=”https://protec.pl/kontakt/” link_target=”_self” button_icon=”” button_size=”medium”]Pytaj o cennik +48 77 427 81 16[/banner]

Metalowe rynny – co warto wiedzieć?

Instrukcja użytkowania i zastosowania elementów

Metalowe orynnowanie, wady i zalety

Blacha miedziana i miedź – szlachetny wybór na długie lata