Budowa Prototypów i Technika Wytłaczania

Twój partner w obróbce metali – Protec Sp. z o.o. Systemy rynnowe, rynny stalowe, rury spustowe, haki rynnowe, uchwyty obejmy rury spustowej, ozdoby dachowe i obróbek blacharskich – Protec Polski producent.

Twój partner w obróbce metali. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość wyrobów zyskały zaufanie najlepszych fachowców z branży dekarskiej.

Posiadamy dwa samodzielne i w pełni dostosowane do naszych potrzeb zakłady produkcyjne, wydziałem narzędziowni z ciągle unowocześniamy parkiem maszynowym, a także biuro konstrukcyjno-technologiczne. Liczne referencje, odznaczenia i nagrodami oraz długa współpraca z najlepszymi dostawcami, potwierdzają naszą rzetelność.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, który zdecydował się na skorzystanie z naszych usług lub zakup naszych wyrobów. Ciągle doskonalenie procesów związanych z obsługą klienta, oparte jest na certyfikatami systemie zarządzania jakością.

 

Rynny

stanowią elementy powtarzalne, pozwalające na dobór optymalnej konfiguracji odpływu wody z dachu. Długie odcinki rynien i rur pozwalają podnieść estetykę, przyspieszają montaż i obniżają koszty. System jest trwały, łatwy w montażu, sprawdzony w różnych warunkach klimatycznych.

Spółka PROTEC posiada ponad 40 świadectw ochronnych wzorów użytkowych i przemysłowych Urzędu Patentowego RP na swoje wyroby, oraz kilka dalszych zgłoszeń jest w toku procedury ochronnej.

Posiadamy bogate doświadczenie w rekonstrukcjach obiektów zabytkowych takich jak: chorągiewki, wimple, wieżyczki, krzyże, sterczyny, czy lukarny. Na podstawie rysunku lub zdjęcia jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa dokładną replikę wybranego elementu z metalu bądź miedzi.

Mocowania do kolektorów i paneli fotowoltaicznych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie tłocznictwa wyspecjalizowaliśmy się w produkcji i konfekcjonowaniu wielkoseryjnych partii haków do kolektorów solarnych i wolnostojących konstrukcji farm solarnych.

Wypracowany know-how pozwala nam na realizację nawet najbardziej złożonych i skomplikowanych projektów. Do szerokiej gamy wyrobów można zaliczyć również elementy konstrukcji mostów, części budynków i hal przemysłowych, ogrodzenia, bariery ochronne oraz elementy mocujące sieci energetycznych.

PROTEC sp. z o.o.
ul.Korfantego 43
46-080 Chróścice

+48 77 427 81 16
+48 77 427 81 18
sprzedaz@protec.pl
sklep@protec.pl

PROTEC sp. z o.o. Chróścice, Opole rynny dachowe ocynkowane cena, ozdoby dachowe