Skip to main content

Budowa prototypów i narzędzi

Narzędziownia PROTEC specjalizuje się w kompleksowej budowie różnorodnych narzędzi, w tym tłoczników, matryc oraz wykrojników wielotaktowych.

Nasz zespół technologów dysponuje zaawansowanym zapleczem projektowym, wizyjnym systemem pomiarowym oraz specjalistycznym oprogramowaniem, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Wspieramy naszą działalność nowoczesnym parkiem maszynowym, który zapewnia wysoką jakość i efektywność naszych produktów.

Budowa prototypów i narzędzi 1
Budowa prototypów i narzędzi 2

Jakość przez doświadczenie

Doświadczenie

Nasi technolodzy mają wieloletnie doświadczenie i wciąż systematycznie poszerzają swoją wiedzę. Nowoczesny park maszynowy, jakim dysponujemy, gwarantuje precyzyjne wykonanie nawet bardzo skomplikowanych części.

Technologia

Jesteśmy niezależni także w zakresie obróbki cieplnej materiałów narzędziowych. Dzięki posiadaniu własnego pieca hartowniczego, możemy w kilka godzin dorobić potrzebny detal lub uszkodzoną część.

Elastyczność

To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie bardzo szybko przygotować się do produkcji nowych elementów. Narzędziownia PROTEC zapewnia nam i gwarantuje to, co jest naszą najmocniejszą stroną, czyli ELASTYCZNOŚĆ.

Protec Sp. z o.o.

Naszym klientom zapewniamy

Najwyższą jakość

Zachowując najwyższe standardy jakości, oferujemy wykonanie elementów zgodnych z oczekiwaniami naszych klientów

Bezpieczeństwo i terminowość

Dzięki własnemu transportowi gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość dostaw

Szeroki wybór produktów

Na bieżąco poszerzamy nasz asortyment w trosce o potrzeby naszych klientów, tak aby mogli oni skorzystać z szerokiego wachlarza produktów i usług w jednym miejscu

Indywidualność

Nasze produkty mają indywidualny charakter, ponieważ każdy projekt dostosowujemy do wymogów konkretnego klienta

Długotrwałość

W gamie naszych produktów znaleźć można wyroby tytan-cynkowe, które spawamy automatycznie – zapewnia to klientowi najwyższą jakość i długowieczność dostarczanych produktów

Elastyczność

Cechuje nas stały rozwój oraz elastyczność wobec ciągle zmieniającej się sytuacji na rynku