Obróbka metali Polska – PROTEC Sp. z o.o. z Chróścic realizuje tłoczenie blach, frezowanie i toczenie CNC, spawanie zrobotyzowane oraz cięcie laserowe dla firm z całej Polski. Certyfikaty ISO 9001:2015, VDA 6.3, EN ISO 3834-2. Obsługujemy firmy z Wrocławia, Katowic, Gliwic, Kędzierzyna-Koźla, Częstochowy i całego kraju. Dostawa w 24-48h.

Obróbka metali Polska – producent komponentów dla przemysłu

PROTEC Sp. z o.o. to certyfikowany producent komponentów metalowych obsługujący firmy z całej Polski. Tłoczenie blach, frezowanie i toczenie CNC, spawanie zrobotyzowane, cięcie laserowe – kompleksowo, pod jednym dachem, z certyfikatami ISO 9001:2015 i VDA 6.3.

Nasza siedziba w Chróścicach zapewnia sprawną logistykę do głównych ośrodków przemysłowych Polski – Śląska, Dolnego Śląska, Opolszczyzny i Małopolski. Dostarczamy gotowe komponenty metalowe w 24-48h – od prototypu po serie produkcyjne, z pełną dokumentacją jakościową PPAP.

Zapytaj o wycenę
Obróbka metalu

Obsługiwane regiony – obróbka metali w Polsce

PROTEC dostarcza komponenty metalowe do firm z głównych ośrodków przemysłowych Polski. Wybierz swój region:

Obróbka metali Wrocław

Tłoczenie, CNC, spawanie dla firm z Wrocławia i Dolnego Śląska. Przemysł maszynowy, automotive, OZE. Dostawa 24-48h.

Zobacz ofertę →

Obróbka metali Katowice

Komponenty dla dostawców automotive z KSSe i aglomeracji katowickiej. VDA 6.3, PPAP. Dostawa 24-48h.

Zobacz ofertę →

Obróbka metali Gliwice

Certyfikowany dostawca Tier 1/Tier 2 dla Stellantis i firm z Gliwickiego Parku Technologicznego. Dostawa 24-48h.

Zobacz ofertę →

Obróbka metali Kędzierzyn-Koźle

Lokalny dostawca – 30 km od Kędzierzyna-Koźla. Przemysł chemiczny i metalowy. Dostawa w 24h.

Zobacz ofertę →

Obróbka metali Częstochowa

Dostawa autostradą A1 w 24-48h. Przemysł metalowy, hutniczy i motoryzacyjny subregionu częstochowskiego.

Zobacz ofertę →

Twoje miasto?

Nie ma Twojego regionu na liście? Dostarczamy komponenty metalowe dla firm z całej Polski. Skontaktuj się z nami.

Zapytaj o wycenę →

Technologie – obróbka metali dla firm z całej Polski

Pełen zakres produkcji komponentów metalowych w jednym miejscu:

  • Tłoczenie blach – prasy do 450 ton, stal i aluminium 0,5-8 mm, serie od kilkudziesięciu do setek tysięcy sztuk
  • Frezowanie i toczenie CNC – centra 3/4/5-osiowe, precyzja 0,01 mm, tolerancje h6/H7
  • Spawanie zrobotyzowane – MIG/MAG/TIG, certyfikat EN ISO 3834-2, powtarzalność 0,05 mm
  • Cięcie laserowe – wycinarka Mazak, stal do 20 mm, aluminium do 12 mm
  • Gięcie CNC – prasy krawędziowe, profile i blachy według DXF/STEP

Dlaczego PROTEC – producent dla całej Polski?

  • ISO 9001:2015, VDA 6.3, EN ISO 3834-2 – trzy certyfikaty jakości, bezpośrednia kwalifikacja dostawcy automotive
  • Dostawa w 24-48h – do głównych ośrodków przemysłowych Polski transportem kurierskim lub dedykowanym
  • Jeden dostawca – tłoczenie + CNC + spawanie + laser + obróbka powierzchniowa bez podwykonawców
  • OEM i Private Label – produkcja pod marką klienta, NDA, traceability, logistyka JIT
  • 30 lat doświadczenia – ponad 500 klientów z Polski i rynków europejskich

Obróbka metali Polska – zapytaj o wycenę

Potrzebujesz certyfikowanego producenta komponentów metalowych? Prześlij rysunek techniczny – przeanalizujemy projekt (DFM) i przedstawimy bezpłatną wycenę w 24-48h. Dostarczamy do firm z całej Polski. ISO 9001:2015, VDA 6.3.